Na soukromých hodinách se trenér bude plně věnovat pouze Vám. Veškerá pozornost trenéra, vybavení a prostory dojo jsou na soukromých hodinách k dispozici pouze Vám. Na soukromé hodiny můžete přijít sami nebo se domluvit a přijít s přáteli (členy).

Maximální počet zájemců: 3 členové/zájemci + 1 trenér a 1 asistent, min. objednávka na 1. měsíc!

Kdy se cvičí?

Naše dojo má 2 tělocvičny, proto si soukromou hodinu můžete domluvit kdykoliv pouze ve dnya v čase, kdy není trénink dle rozpisu.

Kde se cvičí?

Soukromé hodiny probíhají vždy v prostorách akademie. K dispozici máte celý prostor dojo, včetně vybavení (lapy, švihadla atd.).

Co se cvičí?

Na obsahu soukromé hodiny se s námi domluvíte předem, abychom připravili plán tréninku přímo pro vás. Můžete si samy zvolit, co byste rádi procvičili. Kata, aplikace kata, kumite, sebeobrana, příprava na zkoušky nebo závody, sebeobrana nebo zdravotní cvičení, jak správně držet tělo a jiné. Pokud nemáte dopředu konkrétní představu, nevadí, připravíme pro vás trénink na míru. Na hodině bude dost času, abyste s trenérem probrali, co Vám ještě nejde a na co je teda potřeba se více zaměřit.

Podmínky:

Soukromé hodiny je možné využít jen v případě objednávky na min. 30 dnů/měsíc (1x týdně). Krátkodobé jednorázové individuální tréninky nemají posun, v tomto případě doporučujeme navštěvovat pravidelně tréninky dle rozpisu, mimořádné tréninky, víkendové akce a semináře.

 

Cena 750 Kč / 90 minut / pronájem dojo (s instruktorem)

Platba probíhá předem převodem na účet akademie. V případě, že nedorazíte na smluvenou hodinu, nebo se neomluvíte minimálně 2 hodiny před jejím začátkem, propádá tréninková hodina.

Jak si domluvit individuální hodinu?

Nejdříve vyplňte následující formulář a do zprávy vyplňte, máte-li představu, co by jste chtěli procvičit, případně o jakého trenéra máte zájem. My vám do týdne dáme vědět, kdy má trenér volno a navrhneme termín. Dále následuje platba předem na účet a pak již slíbený individuální trénink.