Na soukromých hodinách se trenér bude plně věnovat pouze Vám. Veškerá pozornost trenéra, vybavení a prostory dojo jsou na soukromých hodinách k dispozici pouze Vám. Na soukromé hodiny můžete přijít sami nebo se domluvit a přijít s přáteli (členy).

Maximální počet zájemců na soukromých hodinách: 3 osoby + trenér.

Kdy se cvičí?

Naše dojo má 2 tělocvičny, proto si soukromou hodinu můžete domluvit kdykoliv, kdy je volná alespoň jedna tělocvična. Nabízí se však nejlépe pátek odpoledne, víkendový čas nebo dopoledne ve všední dny.

Kde se cvičí?

Soukromé hodiny probíhají vždy v jedné z tělocvičen akademie. K dispozici máte celý prostor dojo, včetně vybavení (lapy, švihadla atd.).

Co se cvičí?

Na obsahu soukromé hodiny se s námi domluvíte předem, abychom připravili plán tréninku přímo pro vás. Můžete si samy zvolit, co byste rádi procvičili. Kata, aplikace kata, kumite, sebeobrana, příprava na zkoušky nebo závody, sebeobrana nebo zdravotní cvičení, jak správně držet tělo a jiné. Pokud nemáte dopředu konkrétní představu, nevadí, připravíme pro vás trénink sami. Na hodině bude dost času, abyste s trenérem probrali, co Vám ještě nejde a na co je teda potřeba se více zaměřit.

 

Cena 700 Kč / 90 minut / pronájem dojo (s instruktorem)

Platba probíhá předem převodem na účet akademie. V případě, že nedorazíte na smluvenou hodinu, nebo ji nezrušíte minimálně 2 hodiny před jejím začátkem, jste povinní hodinu uhradit v plné výši.

 

Cena 500 Kč / 60 minut / pronájem dojo (bez instruktora)

Platba probíhá předem převodem na účet akademie. V případě, že nedorazíte na smluvenou hodinu, nebo ji nezrušíte minimálně 2 hodiny před jejím začátkem, jste povinní hodinu uhradit v plné výši.

Jak si domluvit individuální hodinu?

Nejdříve vyplňte následující formulář a do zprávy vyplňte, máte-li představu, co by jste chtěli procvičit, případně o jakého trenéra máte zájem. My vám do týdne dáme vědět, kdy má trenér volno a navrhneme termín. Dále následuje platba předem na účet a pak již slíbený individuální trénink.