Ve dnech 15.-22.7. 2018 proběhlo letní karate soustředění naší akademie. Podívejte se do naší fotogalerie, kdo s námi nejel, bude litovat :-D. Letos jsme změnili místo a navíc přidali jeden den. Program byl neskutečně nabitý cvičením karate, ale také volnočasovými aktivitami. Soustředění probíhalo v krásném prostředí Jizerských hor ve známé turisticky oblíbené lokalitě Malý Semerink u Janova nad Nisou.

Ubytováni jsme byli v penzionu Artur, který měl pěkné pokoje, bazén a lanový park. Taky paní kuchařka byla skvělá a chystala nám výborné jídlo. Během soustředění probíhaly oblíbené týmové hry, kondiční tréninky, koupání a trénink v bazénu. Děti si užili výlet na Prachovské skály a závodní tým za odměnu za celoroční dřinu také rafting na řece Jizeře a výlet na koloběžkách. Mladší děti měli výlet na krásnou rozhlednu Královku a lanové centrum. Samozřejmě jako každý rok nechybělo na závěr vyhodnocení týmových soutěží s menšími odměnami, večerní diskotéka a strašidelná stezka odvahy.

Ze všeho nejvíce bylo ovšem cvičení karate, příprava na zkoušky a také klubové závody. Soustředění bylo skvělé také díky výbornému, které zajistili bezproblémový chod od budíčku až po večerku. Děkujeme velmi tímto paní Lence Hojgrové, Soni Matoušové, Monice Latové, Gábině Vránové a Monice Růžičkové. Nezapomínáme ani na naše mladé trenéry Michaela Hechta a Adama Doubravu, a také tým mladších asistentů Klára Škařupová, Viktor Škařupa, Jan Škařupa.

Velké poděkování patří také naší paní lékařce Zuzce Grambalové, která ošetřila nejedno rozbité kolínko a Alešovi Grambalovi za pomoc s organizací dětí. Nejmenšímu členovi bylo 10 měsíců a jmenuje se Vašíček Grambal a vyhrál 1. místo v KIHONU 😉 Vašíčkovi děkujeme za jeho kouzelný úsměv 😀

V příštím roce se opět těšíme na letní soustředění s vámi, trenéři akademie.

FOTOGALERIE:

HLAVNÍ GALERIE: https://photos.app.goo.gl/4SCV3kBBgxb66D3T7

ZÁVĚREČNÉ FOCENÍ: https://photos.app.goo.gl/4a7jrnLfd6FS2UBk7

CO SE DO FOŤÁKU NEVEŠLO: https://photos.app.goo.gl/J6Z6P4yZSGeZQKcK9