Ve dnech 15.-22.7. 2018 proběhlo letní karate soustředění naší akademie. Podívejte se do naší fotogalerie, kdo s námi nejel, bude litovat :-D. Letos jsme změnili místo a navíc přidali jeden den. Program byl neskutečně nabitý cvičením karate, ale také volnočasovými aktivitami. Soustředění probíhalo v krásném prostředí Jizerských hor ve známé turisticky oblíbené lokalitě Malý Semerink u Janova nad Nisou.

Ubytováni jsme byli v penzionu Artur, který měl pěkné pokoje, bazén a lanový park. Taky paní kuchařka byla skvělá a chystala nám výborné jídlo. Během soustředění probíhaly oblíbené týmové hry, kondiční tréninky, koupání a trénink v bazénu. Děti si užili výlet na Prachovské skály a závodní tým za odměnu za celoroční dřinu také rafting na řece Jizeře a výlet na koloběžkách. Mladší děti měli výlet na krásnou rozhlednu Královku a lanové centrum. Samozřejmě jako každý rok nechybělo na závěr vyhodnocení týmových soutěží s menšími odměnami, večerní diskotéka a strašidelná stezka odvahy.

Ze všeho nejvíce bylo ovšem cvičení karate, příprava na zkoušky a také klubové závody. Soustředění bylo skvělé také díky výbornému týmu asistentek, které zajistili bezproblémový chod od budíčku až po večerku. Děkujeme velmi tímto paní Lence Hojgrové, Soni Matoušové, Monice Latové, Gábině Vránové a Monice Růžičkové. Nezapomínáme ani na naše mladé trenéry Michaela Hechta a Adama Doubravu, a také celý asistenční tým mladších asistentů Klára Škařupová, Viktor Škařupa, Jan Škařupa, Jakub Novák, Natálie Doubravová, Adriana Ocvirková, Eliška Skřivánková, Adéla Leznová, Ondra Hanus, Karolína Jelénková.

Velké poděkování patří také naší paní lékařce Zuzce Grambalové, která ošetřila nejedno rozbité kolínko a Alešovi Grambalovi za pomoc s organizací dětí. Nejmenšímu členovi bylo 10 měsíců a jmenuje se Vašíček Grambal a vyhrál 1. místo v KIHONU 😉 Vašíčkovi děkujeme za jeho kouzelný úsměv 😀

V příštím roce se opět těšíme na letní soustředění s vámi, trenéři akademie.

FOTOGALERIE:

HLAVNÍ GALERIE: https://photos.app.goo.gl/4SCV3kBBgxb66D3T7

ZÁVĚREČNÉ FOCENÍ: https://photos.app.goo.gl/4a7jrnLfd6FS2UBk7

CO SE DO FOŤÁKU NEVEŠLO: https://photos.app.goo.gl/J6Z6P4yZSGeZQKcK9