KARATE MLÁDEŽ OD 15 LET A DOSPĚLÍ

Skupina KARATE MLÁDEŽ A DOSPĚLÍ je přístupná všem ve věkové kategorii od 15 let a výše. Harmonii mezi duchem a tělem mohou hledat jak mladí, tak starší, muži i ženy. Je to aktivita, ve které i pokročilý věk není překážkou, lze začít i v padesáti, šedesáti i později. Člověk se může celý život zlepšovat.

Co vás čeká:

Jedná se o výběr technik, které člověk může použít při různých sebeobranných prvcích. Naučíte se nejen ubránit sebe nebo své blízké při napadení na ulici, ale především dosáhnete lepší fyzické kondice a psychické připravenosti, která Vám pomůže rychle zareagovat v jakékoliv nebezpečné situaci. Cvičením karate dosáhnete větší sebedůvěry, psychické pohody a vyrovnanosti. Zároveň máte možnost postupně získávat pásky a jednou dosáhnout až na ten černý.

Hledáte-li styl bojového umění, doplněnou o prvky sebeobrany a výbornou partu lidí, kteří se rádi pobaví při tréninku i po něm, jste na správném místě. Právě pro vás je určeno Karate pro mládež a dospělé.

„NAUČÍTE SE BRÁNIT“

Nikdy si nemyslete, že jste příliš starý na cvičení karate. Nikdy není pozdě. V našem DOJO vedle sebe cvičí mládež i dospělí. Každý si stanoví své tempo. Během cvičení zjistíte, že člověk cvičící vedle Vás je rodič ve 40 letech, který se zrovna snaží naučit novou techniku, nebo už ji dokonale zvládl. Postupným cíleným cvičením jednotlivých technik se naučíte bránit automaticky. A získáte tím účinnou sebeobranu.

„BUDETE SE CÍTIT JISTĚJI“

Každý z nás zažil zlost nebo úzkost při konfrontaci s agresivním člověkem, ať už ústní nebo fyzickou. Karate Vám pomůže tyto pocity nahradit za jistotu a sebevědomí. Můžete být klidnější, že jste schopni postavit se proti agresivnímu jedinci v přímém střetu.

„BUDETE SE CÍTIT UVOLNĚNĚJŠÍ A VÍCE SE KONTROLOVAT“

Všichni se v každodenním životě setkáváme se stresem, ať ve škole, v práci nebo v domácnosti. Ze života nelze stres vyloučit, ale pokud nebudete stres ovládat,můžete trpět depresemi.Trénink karate vám přinese odreagování od každodenních starostí a budete se cítit uvolněnější a nachystaní na další životní výzvy. Kombinace fyzické námahy a pozitivního prostředí DOJO zesílí vaše nadšení pro cvičení karate.

„DOSTANETE SE DO KONDICE“

Každý trénink zahrnuje komplexní cvičení. Posilujete horní i dolní část těla, budujete sílu a pružnost svalů, a dochází ke spalování nechtěných kalorií. Celkově se zlepšuje fyzická kondice.

„BUDETE SE BAVIT S PŘÁTELI“

Bojové umění se stává celoživotní náplní pro miliony lidí na celém světě. Učíte se bojové dovednosti, sebeobranu, zlepšujete fyzickou kondici a navíc se setkáváte s přáteli se stejným zájmem. Bojové umění má i sociální aspekt, kdy člověk může z každodenní rutiny uniknout a věnovat se tomu, co ho baví a činnosti při které se odreaguje. Karate je radost!