PRO ZAČÁTEČNÍKY:

Kimono pro začátečníky je možné zakoupit přímo v Olomouci v prodejně Decathlon (www.decathlon.cz). Toto kimono je určeno pro děti začátečníky. Díky volnému střihu je vhodné na tréninky karate. Pružný a odolný materiál napomáhá k osvojení základních karatistických technik. Zesílení v hlavních zónách tahu. Bílý pásek je již v balení. Cena tohoto kimona je od 249,- Kč.

Pokud chcete rovnou profesionální kimono od firmy KAZE (www.kaze.cz) série: KAZE PREMIUM, SURIKATA, REBEL, poradíme a objednáme osobně přes náš klub. Cena profesionálního kimona je od 1.190,- Kč.

PRO ZÁVODNÍKY:

Často se nás závodníci a rodiče závodníků ptají, kde objednat profesionální závodní kimono, pásky, chrániče.

U nás v dojo máme pár setů chráničů na ruce a holeně, nárty. Bohužel jich po každé soutěži máme čím dál méně a nejsou finanční prostředky na to, abychom je pravidelně doplňovali. Proto je vhodné, aby si každý závodník, tak jak je zvykem i v jiných klubech, nosil své (i z důvodu osobní hygieny)

  • Výbava závodníka na KATA: červená i modrá šerpa (pásek)
  • Výbava závodníka na KUMITE: kluci – suspenzor, holky chránič hrudi, kluci i holky chránič zubů, červené i modré chrániče rukou, červené i modré chrániče holení a nártů.

  • Chrániče holení a nártů (set jedna barva) se pohybuje v ceně od 1.490 Kč.
  • Chrániče rukou cena od 290 Kč
  • Chránič hrudi cena od 490 Kč
  • Suspenzor cena od 190 Kč

Objednávat můžete zde: www.kaze.czeshop.4karate.czwww.ipponshop.czwww.hayashi.cz


S výběrem profesionálního kimona od firmy KAZE (www.kaze.cz) série: KAZE PREMIUM, SURIKATA, REBEL, poradíme a objednáme osobně přes náš klub.