NÁBOR KARATE V OLOMOUCI

空手道   KARATE – jedno z nejkrásnějších a nejúčinnějších bojových umění

Naleznete u nás jak výuku tradičního karate – BUDO, tak i výuku sportovního karate a výuku karate zaměřeného na sebeobranu. Garantujeme první dva tréninky ZDARMA! Vaše dítě si tak může bezplatně vyzkoušet u nás karate!

AKADEMIE KARATE PRO VŠECHNY

Trénujeme ve vlastních speciálně upravených prostorách pro tréninky bojových umění a sportů. Díky nové koncepci rozšiřujeme tréninkové skupiny a nabíráme děti již od 6 let. Myslíme, také na starší 15 let a dáváme jim možnost se zapojit do tréninkové skupiny mládeže a dospělých!

KARATE, VÍC NEŽ SPORT!

Ovládnout karate může pouze ten, kdo se naučí nejprve ovládat sám sebe a je ochoten trpělivě krůček po krůčku zdokonalovat své dovednosti. V akademii klademe velký důraz na filosofii, na trénincích se dodržují přísná pravidla etiky a kázně. Náš cíl je, aby rostla osobnost našich karatistů, zejména jejich sebeovládání a projev úcty k ostatním lidem.

SOUROZENECKÉ SLEVY

Myslíme na zátěž rodinného rozpočtu, u dvou a více sourozenců nabízíme výraznou slevu.

SEBEOBRANA – DNES DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ KDY JINDY!

Stále častěji slýcháváme obavy z rostoucí agrese kolem nás. Sebeobranné techniky jsou neodmyslitelnou části tréninku karate a úzce souvisí se samotným sebevědomím člověka!

FYZICKÁ KONDICE, NEJLEPŠÍ POHYBOVÝ ZÁKLAD!

Karate je jeden z nejkomplexnějších bojových umění a sportů a tvoří skvělý základ pro jakoukoliv další sportovní aktivitu! Karatista musí být silný, rychlý, ohebný a mít skvělou fyzickou kondici. U dětí, které projdou náborovou skupinou jsou na konci roku viditelné obrovské pokroky!

KVALIFIKOVANÍ TRENÉŘI

Naši obrovskou výhodou je, že trenéři akademie se stále udržují ve formě, aktivně se účastní mezinárodních seminářů a školení národních federací karate vedené Japonskými mistry a stále se vzdělávají! Trenéři mají II. trénérskou tř. FTK UP a jsou licencovaní zkušební komisaři, mezinárodní rozhodčí s platnou licencí vydanou národním svazem karate.

CO MI AKADEMIE KARATE NABÍZÍ?

  • výuku TRADIČNÍHO i SPORTOVNÍHO KARATE stylu SHOTOKAN a technik sebeobrany
  • možnost stát se závodníkem, reprezentantem národního týmu a účastnit se tuzemských a zahraničních soutěží
  • možnost stát se členem našeho kolektivu, účastnit se výcvikových seminářů a klubových akcí

KDY SE MOHU STÁT ČLENEM KLUBU?

  • Hlavní nábor probíhá od 9 do 12 září v čase 17:00 

CO SEBOU NA PRVNÍ TRÉNINK?

  • Tepláky, tričko

CO MNE NA NÁBOROVÉM TRÉNINKU ČEKÁ?

  • Trénink bude probíhat pod vedením zkušených trenérů, nebudou chybět základní techniky karate, motorická a koordinační cvičení, pohybové hry a spousta zábavy!

JAK MÁM POSTUPOVAT, ABYCH SE STAL ČLENEM KLUBU?

  • Můžete nám zatelefonovat, poslat e-mail nebo vyplnit následující formulář a my Vás už budeme kontaktovat ▪ Můžete se přijít podívat na náš trénink do dójo (Kde trénujeme?)

TĚŠÍME SE NA VÁS 😉