NÁBOR DĚTÍ OD 5 LET

空手道   KARATE – jedno z nejkrásnějších a nejúčinnějších bojových umění

Naleznete u nás jak výuku tradičního karate tak i výuku sportovního karate a výuku karate zaměřeného na sebeobranu.

Informace na tréninku každé PONDĚLÍ A STŘEDU

TRÉNINK JE 2x TÝDNĚ, KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDA OD 16:30 DO 17:30

 • PRVNÍ MĚSÍC PLATÍTE POUZE 200 KČ ZÁPISNÉ (v ceně zápisného je dárek)
 • CENA ČLENSKÝCH POPLATKŮ PRO NÁBOR JE 1.950 Kč / ČTVRTLETNĚ (poplatky se hradí až po měsíci – zkušební době)

10 DŮVODŮ PROČ CVIČIT U NÁS?

 1. Máme vlastní profesionálně vybavené prostory pro výuku bojových umění a sportů přímo v centru Olomouce na dolním náměstí, kde je veškerá dostupnost dopravní obsluhy.
 2. Nejsme závislí na čase, nestřídáme se v prostorách s dalšími kluby a nabízíme kompletní zázemí i čas.
 3. Chcete si půjčit naše prostory? Pro členy naší akademie jsou prostory včetně veškerého vybavení k dispozici mimo tréninkový čas, stačí se domluvit s trenérem.
 4. Nejsme jen kroužek karate, jsme škola bojových umění, kde se věnujeme našim žákům nad rámec i během víkendů, pořádáme soutěže pro všechny členy a jiné týmové a sportovní akce pro děti, které jsou nedílnou součástí tréninkového plánu.
 5. Trénují zkušení trenéři II. tř. FTK UP, trenéři jsou také rozhodčí a reprezentanti ČR tradičního karate a medailisté z mistrovství světa nebo Evropy a všichni mají platnou licenci vydanou svazem karate. (info zde: http://www.karate-olomouc.cz/tym-treneru/)
 6. Každý rok pořádáme jarní, letní a víkendové soustředění ve vybraných lokalitách pro všechny.
 7. Možnost startu dětí na světových i Evropských pohárech, děti nominuje hlavní trenér akademie.
 8. Možnost individuální výuky mimo dny tréninků na základě dlouhodobého plánu.
 9. V řadách dětí i dorostenců máme mistry i vicemistry světa a Evropy z mezinárodních soutěží World Fudokan Federation.
 10. Neučíme jen kata, nebo kumite. Naše tréninky jsou zaměřeny i na reálnou sebeobranu.

AKADEMIE KARATE PRO VŠECHNY

Trénujeme ve vlastních speciálně upravených prostorách pro tréninky bojových umění a sportů. Díky nové koncepci rozšiřujeme tréninkové skupiny a nabíráme děti již od 6 let. Myslíme, také na starší 15 let a dáváme jim možnost se zapojit do tréninkové skupiny mládeže a dospělých!

KARATE, VÍC NEŽ SPORT!

Ovládnout karate může pouze ten, kdo se naučí nejprve ovládat sám sebe a je ochoten trpělivě krůček po krůčku zdokonalovat své dovednosti. V akademii klademe velký důraz na filosofii, na trénincích se dodržují přísná pravidla etiky a kázně. Náš cíl je, aby rostla osobnost našich karatistů, zejména jejich sebeovládání a projev úcty k ostatním lidem.

SEBEOBRANA – DNES DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ KDY JINDY!

Stále častěji slýcháváme obavy z rostoucí agrese kolem nás. Sebeobranné techniky jsou neodmyslitelnou části tréninku karate a úzce souvisí se samotným sebevědomím člověka!

FYZICKÁ KONDICE, NEJLEPŠÍ POHYBOVÝ ZÁKLAD!

Karate je jeden z nejkomplexnějších bojových umění a sportů a tvoří skvělý základ pro jakoukoliv další sportovní aktivitu! Karatista musí být silný, rychlý, ohebný a mít skvělou fyzickou kondici. U dětí, které projdou náborovou skupinou jsou na konci roku viditelné obrovské pokroky!

KVALIFIKOVANÍ TRENÉŘI

Naši obrovskou výhodou je, že trenéři akademie se stále udržují ve formě, aktivně se účastní mezinárodních seminářů a školení národních federací karate vedené Japonskými mistry a stále se vzdělávají! Trenéři mají II. trénérskou tř. FTK UP a jsou licencovaní zkušební komisaři, mezinárodní rozhodčí s platnou licencí vydanou národním svazem karate.

CO MI AKADEMIE KARATE NABÍZÍ?

 • výuku TRADIČNÍHO i SPORTOVNÍHO KARATE stylu SHOTOKAN a technik sebeobrany
 • možnost stát se závodníkem, reprezentantem národního týmu a účastnit se tuzemských a zahraničních soutěží
 • možnost stát se členem našeho kolektivu, účastnit se výcvikových seminářů a klubových akcí

KDY SE MOHU PŘIJÍT INFORMOVAT O NÁBORU?

Nábor probíhá od 2. ledna každé úterý a čtvrtek, stačí přijít do kanceláře a informovat se u trenéra.

CO MNE NA NÁBOROVÉM TRÉNINKU ČEKÁ?

Trénink bude probíhat pod vedením zkušených trenérů, nebudou chybět základní techniky karate, motorická a koordinační cvičení, pohybové hry a spousta zábavy!

CO SEBOU NA PRVNÍ TRÉNINK?

Tepláky, tričko, cvičí se na boso.

JAK MÁM POSTUPOVAT, ABYCH SE STAL ČLENEM?

Můžete nám zatelefonovat, nebo vyplnit následující on-line registrační formulář. Přihlášku a formulář GDPR můžete stáhnout také zde … a předat na tréninku.

KOLIK MNE BUDE KARATE STÁT?

První měsíc zaplatíte pouze 200 Kč (v ceně je dárek). Po měsíci, pokud se vám u nás bude líbit, začátečníci platí členské poplatky čtvrtletně: 1.950 Kč. Dále vás čeká po měsíční zkušební době platba ročních členských známek české unie bojových umění 400 Kč. Sportovní zdravotní prohlídku doporučujeme co nejdříve (např.: ReFit Clinic, FN Olomouc). S pořízením kimona nemusíte spěchat, kimono stačí zakoupit dle vašeho uvážení, max. však do prvních zkoušek. Po cca 6 měsících vás čekají zkoušky na první pásek, které jsou zpoplatněny 200 Kč a koupě národního průkazu karate za 200 Kč (do kterého se zapisují zkoušky na pásky, potvrzení sportovního lékaře, roční známky české unie bojových umění atd …).

V případě zájmu o rezervaci na nábor, nás kontaktujte, nebo přijďte osobně se podívat na trénink.