NÁBOR KARATE V OLOMOUCI

空手道   KARATE – jedno z nejkrásnějších a nejúčinnějších bojových umění

Naleznete u nás jak výuku tradičního karate tak i výuku sportovního karate a výuku karate zaměřeného na sebeobranu. Garantujeme vám  PRVNÍ DVA TRÉNINKY ZDARMA! 

Skupina „NÁBOR“ má trénink 2x TÝDNĚ 60 MINUT. Platba je PŮLROČNÍ 2.700 Kč / ČLEN (září až únor).

Členské poplatky vychází na 450 Kč / měsíc / člen, a platí se ihned po zkušební době 2 trénincích zdarma a podání písemné přihlášky převodem na účet akademie nebo v hotovosti na tréninku trenérovi. V případě pozdějšího nástupu se platí poměrná část. Upřednostňujeme platbu na účet: 119 449  6001 / 2700 (UniCredit Bank), do poznámky pro příjemce uveďte jméno a příjmení člena.

  • děti od 5 do 14 let trénink čtvrtky od 16:30 do 17:30
  • mládež a dospělí trénink v pondělí a středu od 17:00 do 18:00

Nábor i trénink probíhá v čase 16:30 každé úterý a čtvrtek. POZOR! Poslední volná místa! Stačí přijít na trénink, kde vám rádi poskytneme vstupní informace. (přihlášku a formulář GDPR si také můžete stáhnout zde … a předat na prvním tréninku).

AKADEMIE KARATE PRO VŠECHNY

Trénujeme ve vlastních speciálně upravených prostorách pro tréninky bojových umění a sportů. Díky nové koncepci rozšiřujeme tréninkové skupiny a nabíráme děti již od 6 let. Myslíme, také na starší 15 let a dáváme jim možnost se zapojit do tréninkové skupiny mládeže a dospělých!

KARATE, VÍC NEŽ SPORT!

Ovládnout karate může pouze ten, kdo se naučí nejprve ovládat sám sebe a je ochoten trpělivě krůček po krůčku zdokonalovat své dovednosti. V akademii klademe velký důraz na filosofii, na trénincích se dodržují přísná pravidla etiky a kázně. Náš cíl je, aby rostla osobnost našich karatistů, zejména jejich sebeovládání a projev úcty k ostatním lidem.

SEBEOBRANA – DNES DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ KDY JINDY!

Stále častěji slýcháváme obavy z rostoucí agrese kolem nás. Sebeobranné techniky jsou neodmyslitelnou části tréninku karate a úzce souvisí se samotným sebevědomím člověka!

FYZICKÁ KONDICE, NEJLEPŠÍ POHYBOVÝ ZÁKLAD!

Karate je jeden z nejkomplexnějších bojových umění a sportů a tvoří skvělý základ pro jakoukoliv další sportovní aktivitu! Karatista musí být silný, rychlý, ohebný a mít skvělou fyzickou kondici. U dětí, které projdou náborovou skupinou „SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA“ jsou po 6 měsících přípravného období viditelné obrovské pokroky!

KVALIFIKOVANÍ TRENÉŘI

Naši obrovskou výhodou je, že trenéři akademie se stále udržují ve formě, aktivně se účastní mezinárodních seminářů a školení národních federací karate vedené Japonskými mistry a stále se vzdělávají! Trenéři mají II. trénérskou tř. FTK UP a jsou licencovaní zkušební komisaři, mezinárodní rozhodčí s platnou licencí vydanou národním svazem karate.

JAK MÁM POSTUPOVAT, ABYCH SE STAL ČLENEM KLUBU?

  • Můžete nám zatelefonovat, poslat e-mail nebo vyplnit následující formulář a my Vás už budeme kontaktovat ▪ Můžete se přijít podívat na náš trénink do dójo (Kde trénujeme?)

CO MI AKADEMIE KARATE NABÍZÍ?

  • výuku TRADIČNÍHO i SPORTOVNÍHO KARATE stylu SHOTOKAN a technik sebeobrany
  • možnost stát se závodníkem, reprezentantem národního týmu a účastnit se tuzemských a zahraničních soutěží
  • možnost stát se členem našeho kolektivu, účastnit se výcvikových seminářů a klubových akcí
  • po absolvování 5 měsíční přípravy skupiny „SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA“ je po prvních zkouškách člen (pouze u dětí) zařazen do skupiny, kde probíhá podrobná výuka karate a specializace na sebeobranu.

KDY SE MOHU PŘIJÍT INFORMOVAT O NÁBORU?

  • Nábor probíhá od 10. září každé úterý a čtvrtek, stačí přijít do kanceláře a informovat se u trenéra.

CO SEBOU NA PRVNÍ TRÉNINK?

  • Tepláky, tričko, cvičí se na boso

CO MNE NA NÁBOROVÉM TRÉNINKU ČEKÁ?

  • Trénink bude probíhat pod vedením zkušených trenérů, po dobu 5 měsíců přípravného období, nebudou chybět základní techniky karate, motorická a koordinační cvičení, pohybové hry a spousta zábavy!

TĚŠÍME SE NA VÁS 😉