KARATE DĚTI 6-10 LET

Všechny děti jsou našimi trenéry chváleny a povzbuzovány, protože pochvala je největší motivací k další práci.

Sebeobrana pro děti je jiná než pro mládež a dospělé. To co je vhodné pro mládež a dospělé, nemusí být vhodné pro ty děti. Proto se děti učí základní principy, techniky karate a základy sebeobrany, které se postupem věku dále při cvičení karate rozvíjejí. Počty dětí v této skupině jsou menší, výuka je klidnější a děti si užijí více zábavy. Skupina je určena pro děti začátečníky ve věku 6-10 let ve školním věku.

Když máte doma dítě v předškolním, nebo ve školním věku od 6 do 10 let a je neustále v pohybu, samostatné, je sportovně nadané, chcete jej podpořit v tom, aby bylo aktivní a hledáte pro něj kroužek a učilo se zároveň sebeobranu, ve kterém by vybilo svou energii, zjistíte, že je jen málo kroužků, kde by mohlo být, a velmi málo těch, kde by se navíc učilo se sebeobranu.

Nabízíme vám kroužek karate, kroužek kde bude vaše dítě pod dohledem zkušených trenérů a zároveň bude získávat životní dovednosti jako je:

  • fyzická obratnost a koordinace
  • soustředění a koncentrace
  • sebeovládání
  • sebeobrana

Karate je ideální nástroj pro učení životních dovedností. Při výuce jsou studenti zaujati technikami karate a chtějí napodobovat trenéry. Naši trenéři jsou školeni na výuku technik karate v národních svazech, ale také na to aby v dětech probudili pozornost, disciplínu  a respekt.

Rozdělení dětí do skupin podle věku je jistotou, že vaše dítě dostane při cvičení karate přesně to, co potřebuje. Děti v této skupině, potřebují specifickou výuku karate. Na základě konzultací s odborníky je zřejmé, že děti potřebují v různém věku rozvíjet různé dovednosti, proto je skupina KARATE DĚTI 6-10 LET vedena formou hry a děti se při ní učí základní techniky karate.

Každý trénink je veden, tak aby se dítě při cvičení soustředilo, vnímalo co říká trenér a je vedeno k týmové práci. Samozřejmě při cvičení karate dochází ke zlepšení tělesného vývoje, rovnováhy, pružnosti a pevnosti.