„Cíl v umění karate však NENÍ vítězství nebo porážka, ale ve zdokonalování charakteru bojovníků“

Výsledky závodního týmu z klubových, meziklubových přátelských, národních i mezinárodních pohárů, mistrovství ČR, Evropských a světových pohárů i mistrovství světa v „TRADIČNÍM A SPORTOVNÍM“ karate. Závodníci startují v kategoriích dle pohlaví, věku a pásků.

*Pozn.: Výsledky jsou průběžně doplňovány.

I. KOLO NÁRODNÍ POHÁR FUDOKAN, Praha

I. WINTER KUMITE GAMES OSK-ČSKe, Olomouc

24. PRAGUE OPEN CUP, Praha

II. KOLO NÁRODNÍ POHÁR FUDOKAN, Praha

  • na výsledky národního poháru  klikněte zde …
  • na výsledky poháru nadějí  klikněte zde …

I. KOLO KRAJSKÝ POHÁR A POHÁR TALENTŮ, Olomouc

  • čeká se na zpracování výsledkové listiny od svazu

GRAND PRIX S.K.I.F., Hradec Králové

I. KOLO OLOMOUCKÁ LIGA OSK-ČSKe, Olomouc

  • čeká se na zpracování výsledkové listiny od svazu

MČR S.K.I.F, Hradec Králové


33. Mistrovsví Evropy ETKF, Srbsko, Bělehrad

  • Ocvirková, Doubravová, Chovancová, KATA-TEAM, 3. místo
  • na výsledky klikněte zde …

KRAJSKÝ POHÁR, POHÁR TALENTŮ OSK ČSKe, Olomouc

  • Jaroslav Blahut, agility, 1. místo
  • Milan Vašek, agility, 2. místo
  • Sofie Lenertová, agility, 1. místo
  • Adéla Leznová, agility, 2. místo
  • Michal Kittl, agility, 3. místo
  • Jan Svozil, agility, 3. místo
  • Viktor Škařupa, agility, 3. místo
  • Alessandro Diana, kihon ido, 1. místo
  • Federico Diana, kihon ido, 3. místo
  • Sofie Lenertová, kihon ido, 1. místo
  • Klára Škařupová, kihon ido, 2. místo
  • Karolína Jelénková, kihon ido, 3. místo
  • Viktor Škařupa, kihon ido, 3. místo
  • Milan Vašek, kihon ido, 1. místo
  • Jaroslav Blahut, kihon ido, 2. místo
  • Milan Vašek, kata, 2. místo
  • Jaroslav Blahut, kata, 1. místo
  • Ondřej Hanus, kata, 3. místo
  • Alessandro Diana, kata, 1. místo
  • Federico Diana, kata, 2. místo
  • Sofie Lenertová, kata, 1. místo
  • Klára Škařupová, kata, 2. místo
  • Karolína Jelénková, kata, 3. místo
  • Adéla Leznová, kata, 3. místo
  • Hana Svozilová, kumite, 3. místo
  • Milan Vašek, kumite, 1. místo
  • Jaroslav Blahut, kumite, 2. místo
  • Viktor Škařupa, kumite, 1. místo
  • Karolína Jelénková, kumite, 2. místo
  • Klára Škařupová, kumite, 3. místo
  • Adéla Leznová, kumite, 3. místo

MISTROVSTVÍ ČR S.K.I.F, Hradec Králové

  • Max Menčík, kata, 3. místo
  • Elen Menčíková, kata, 2. místo
  • Hana Svozilová, kata, 3. místo
  • Sofie Lenertová, kata, 3. místo
  • Ondřej Hanus, kata, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Adéla Leznová, kata, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Sofie Lenertová, kumite, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Karolína Jelénková, kumite, 3. místo
  • Natálie Doubravová, kumite, 3. místo

18. POHÁR SENSEI RACHMY SOEBAJO 9. DAN, Praha

  • Max Menčík, kata, 1. místo
  • Klára Škařupová, kata, 1. místo
  • Klára Škařupová, kihon kumite, 1. místo
  • Elen Menčíková, kihon kumite, 3. místo
  • Hana Svozilová, kata, 2. místo
  • Klára Škařupová, jyu ippon kumite, 1. místo
  • Elen Menčíková, jyu ippon kumite, 2. místo
  • Hana Svozilová, jyu ippon kumite, 3. místo
  • Hana Svozilová, kihon kumite, 3. místo
  • Jan Svozil, jyu ippon kumite, 3. místo
  • Viktor Škařupa, kata, 1. místo
  • Jan Svozil, kihon kumite, 3. místo
  • Viktor Škařupa, kihon kumite, 1. místo
  • Viktor Škařupa, jyu ippon kumite, 2. místo
  • Jan Svozil, jyu ippon kumite, 3. místo
  • Elen Menčíková, kata, 1. místo
  • Adéla Leznová, kata, 2. místo
  • Natálie Doubravová, kata, 1. místo
  • Ester Chovancová, kata, 2. místo
  • Adriana Ocvirková, kata, 3. místo
  • Adéla Leznová, jyu ippon kumite, 2. místo
  • Adriana Ocvirková, jyu ippon kumite, 3. místo
  • Natálie Doubravová, jyu ippon kumite, 3. místo
  • Ondřej Hanus, kata, 1. místo
  • Michael Hecht, kata, 1. místo
  • Adam Doubrava, kata, 1. místo
  • Jakub Novák, kata, 1. místo

3. FUDOKAN OPEN CUP, Praha

  • Elen Menčíková, kata, 2. místo
  • Hana Svozilová, kata, 3. místo
  • Federico Diana, kata, 1. místo
  • Alessandro Diana, kata, 2. místo
  • Klára Škařupová, kata, 1. místo
  • Karolína Jelénková, kata, 2. místo
  • Viktor Škařupa, kata, 1. místo
  • Ester Chovancová, kata, 1. místo
  • Ondřej Hanus, kata, 3. místo
  • Adam Doubrava, kata, 3. místo
  • Viktor Škařupa, kata-team, 1. místo
  • Klára Škařupová, kata-team, 1. místo
  • Karolína Jelénková, kata-team, 1. místo
  • Ester Chovancová, kata-team, 1. místo
  • Adriana Ocvirková, kata-team, 1. místo
  • Natálie Doubravová, kata-team, 1. místo
  • Adam Doubrava, kata-team, 2. místo
  • Michael Hecht, kata-team, 2. místo
  • Jakub Novák, kata-team, 2. místo
  • Hana Svozilová, kihon, 2. místo
  • Elen Menčíková, kihon, 3. místo
  • Klára Škařupová, kihon, 3. místo
  • Viktor Škařupa, kihon, 1. místo
  • Natálie Doubravová, kihon, 2. místo
  • Adriana Ocvirková, kihon, 3. místo
  • Ondřej Hanus, kumite, 2. místo
  • Jakub Novák, kumite, 3. místo
  • Viktor Škařupa, en-bu, 1. místo
  • Klára Škařupová, en-bu, 1. místo

24. MISTROVSTVÍ ČR, FUDOKAN SHOTOKAN, Praha

  • Elen Hojgrová, kata, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Max Menčík, kata, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Natálie Horáková, kata, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Hana Svozilová, kata, 3. místo
  • Federico Diana, kata, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Alessandro Diana, kata, 3. místo
  • Klára Škařupová, kata, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Elen Hojgrová, kata-team, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Vojtěch Grambal, kata-team, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Štěpán Grambal, kata-team, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Hana Svozilová, kata-team, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Veronika Růžičková, kata-team, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Natálie Horáková, kata-team, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Federico Diana, kata-team, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Alessandro Diana, kata-team, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Max Menčík, kata-team, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Elen Menčíková, kata-team, 3. místo
  • Lucie Krejčířová, kata-team, 3. místo
  • Johana Novotná, 3. místo
  • Marek Coufal, kata-team, 3. místo
  • Tomáš Růžička, kata-team, 3. místo
  • Jan Svozil, kata-team, 3. místo
  • Karolína Jelénková, kata-team, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Klára Škařupová, kata-team, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Viktor Škařupa, kata-team, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Adriana Ocvirková, kata-team, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Natálie Doubravová, kata-team, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Nicol Homolová, kata-team, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Adéla Leznová, kata-team, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Ester Chovancová, kata-team, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Ondřej Hanus, kata-team, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Jakub Novák, kata-team, 3. místo
  • Michael Hecht, kata-team, 3. místo
  • Adam Doubrava, kata-team, 3. místo
  • Alessandro Diana, en-bu, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Federico Diana, en-bu, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Viktor Škařupa, en-bu, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Klára Škařupová, en-bu, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Ester Chovancová, en-bu, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Ondřej Hanus, en-bu, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Elen Hojgrová, kihon, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Hana Svozilová, kihon, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Johana Novotná, kihon, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Natálie Horáková, kihon, 3. místo
  • Max Menčík, kihon, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Marek Coufal, kihon, 3. místo
  • Jan Blahut, kihon, 3. místo
  • Elen Menčíková, kihon, 3. místo
  • Klára Škařupová, kihon, 3. místo
  • Viktor Škařupa, kihon, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Adéla Leznová, kihon, 3. místo
  • Ester Chovancová, kihon, 3. místo
  • Michael Hecht, kihon, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Jakub Novák, kihon, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Adam Doubrava, kihon, 3. místo
  • Elen Hojgrová, kumite, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Sára Berger, kumite, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Hana Svozilová, kumite, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Natálie Horáková, kumite, 3. místo
  • Max Menčík, kumite, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • Vojtěch Grambal, kumite, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Štěpán Grambal, kumite, 3. místo
  • Federico Diana, kumite, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Alessandro Diana, kumite, 3. místo
  • Jan Svozil, kumite, 1. místo (mistr české republiky 2017)
  • David Vyroubal, kumite, 2. místo (vicemistr české republiky 2017)
  • Jan Blahut, kumite, 3. místo
  • Hana Svozilová, kumite, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Natálie Horáková, kumite, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Johana Novotná, kumite, 3. místo
  • Karolína Jelénková, kumite, 1. místo (mistryně české republiky 2017)
  • Elen Menčíková, kumite, 3. místo
  • Klára Škařupová, 3. místo
  • Viktor Škařupa, kumite, 3. místo
  • Jáchym Novotný, kumite, 3. místo
  • Nicol Homolová, kumite, 2. místo (vicemistryně české republiky 2017)
  • Natálie Doubravová, kumite, 3. místo
  • Ester Chovancová, kumite, 3. místo
  • Tomáš Tošenovský, kumite, 3. místo
  • Michael Hecht, kumite, 3. místo
  • Adam Doubrava, kumite, 3. místo

POHÁR NADĚJÍ PŘI MČR FUDOKAN, Praha

  • Sára Berger, kata, 1. místo
  • Elen Hojgrová, kata, 2. místo
  • Max Menčík, kata, 1. místo
  • Štěpán Grambal, kata, 2. místo
  • Vojtěch Grambal, kata, 3. místo
  • Natálie Horáková, kata, 2. místo
  • Adéla Kroutilová, kata, 3. místo
  • Hana Svozilová, kata, 1.  místo
  • Johana Novotná, kata, 2. místo
  • Filip Matouš, kata, 2. místo
  • Federico Diana, kata, 2. místo
  • Alessandro Diana, kata, 2. místo
  • Jan Svozil, kata, 3. místo
  • Elen Menčíková, kata, 1. místo
  • Eliška Skřivánková, kata, 3. místo
  • Nicol Homolová, kata, 1. místo
  • Adriana Ocvirková, kata, 3. místo
  • Jaroslav Blahut, kata, 3. místo
  • Jakub Novák, kata, 3. místo

KRAJSKÝ POHÁR JIHOMORAVSKÉHO KRAJE ČSKe, Brno

  • Max Menčík, agility, 1. místo
  • Elen Hojgrová, kata, 1. místo
  • Elen Hojgrová, kihon, 1. místo
  • Sára Berger, kata, 1. místo
  • Filip Matouš, kihon, 2. místo
  • David Svoboda, kihon, 2. místo
  • David Svoboda, kata, 2. místo
  • Elen Menčíková, kumite, 2. místo
  • Filip Matouš, kata, 3. místo
  • Sára Berger, agility, 3. místo
  • Elen Menčíková, kumite, 3. místo
  • Elen Menčíková, kata, 3. místo
  • Karolína Jelénková, kumite, 3. místo

I. NÁRODNÍ POHÁR S.K.I.F., Brno

  • Viktor Škařupa, kata,1. místo
  • Michael Hecht, kumite,1. místo
  • Karolína Jelénková, kumite, 1. místo
  • Klára Škařupová, kata, 1. místo
  • Michael Hecht, kata, 2. místo
  • Adam Doubrava, kumite, 2. místo
  • Viktor Škařupa, kata, 2. místo
  • Klára Škařupová, kumite, 2. místo
  • Filip Matouš, kata, 3. místo
  • Jaroslav Blahut, kumite, 3. místo
  • Lucie Krejčířová, kata, 3. místo
  • Adam Doubrava, kata, 3. místo
  • Karolína Jelénková, kata, 3. místo
  • Nicol Homolová, kumite, 3. místo

MEZINÁRODNÍ GRAND PRIX WKF 2017, Ostrava

  • Elen Hojgrová, kata, 5. místo (ze 17 závodnic)

MISTROVSTVÍ SVĚTA KARATE FUDOKAN 2017, Cluj, Rumunsko

  • Adriana Ocvirková, kumite tým, 3. místo
  • Natálie Doubravová, kumite tým, 3. místo
  • Nicol Homolová, kumite tým, 3. místo
  • Klára Škařupová, kata, 5. místo
  • Klára Škařupová, kihon, 5. místo

MISTROVSTVÍ SVĚTA KARATE ITKF 2017, Monte Catini Terme, Itálie

  • Michael Hecht, kata-team, 2. místo (vicemistr světa 2017)
  • Adam Doubrava, Kata-team, 2. místo (vicemistr světa 2017)
  • Jakub Novák, kata-team, 2. místo (vicemistr světa 2017)
  • Michael Hecht, en-bu, 2. místo (vicemistr světa 2017)
  • Adriana Ocvirková, en-bu, 2. místo (vicemistryně světa 2017)
  • Nicol Homolová, en-bu, 3. místo
  • Jakub Novák, en-bu, 3. místo

VÁNOČNÍ POHÁR FUDOKAN, Praha

  • bude doplněno

1. NÁRODNÍ POHÁR ČATK, Olomouc

  • Alessandro Diana, KATA, 1. místo
  • Sofie Lenertová, KATA, 1. místo
  • Viktor Škařupa, KATA, 1. místo
  • Adriana Ocvirková, KATA, 2. místo
  • Jakub Novák, KATA, 1. místo
  • Ester Chovancová, KATA TEAM, 2. místo
  • Adriana Ocvirková, KATA TEAM, 2. místo
  • Natálie Doubravová, KATA TEAM, 2. místo
  • Adam Doubrava, KATA TEAM, 3. místo
  • Jakub Novák, KATA TEAM, 3. místo
  • Ondřej Kobliha, KATA TEAM, 3. místo

WRATISLAVIA CUP PZKT, Polsko

  • Viktor Škařupa, KATA, 1. místo
  • Karolína Jelénková, KATA, 2. místo
  • Jakub Novák, KATA, 2. místo
  • Alessandro Diana, KATA, 3. místo
  • Adam Doubrava, KATA, 3. místo
  • Sofie Lenertová, KATA, 3. místo
  • Adriana Ocvirková, KATA, 3. místo
  • Natálie Doubravová, KATA, 3. místo

2.NÁRODNÍ POHÁR ČATK, Praha

  • Sofie Lenertová, KATA, 1. místo
  • Viktor Škařupa, KATA, 1. místo
  • Jakub Novák, KATA, 1. místo
  • Natálie Doubravová, KATA, 1. místo
  • Federico Diana, KATA, 2. místo
  • Karolína Jelénková, KATA, 2. místo
  • Klára Škařupová, KATA, 2. místo
  • Michael Hecht, KATA, 2. místo
  • Ester Chovancová, KATA, 3. místo
  • Adriana Ocvirková, KATA, 3. místo
  • Bc. Jan Kozelka, KATA, 3. místo

MEZINÁRODNÍ VALACHIA CUP, Vsetín

  • Viktor Škařupa, KATA, 1. místo
  • Sofie Lenertová, KATA, 1. místo
  • Federico Diana, KATA, 1. místo
  • Alessandro Diana, KATA, 2. místo
  • Natálie Doubravová, KATA, 1. místo
  • Nicol Homolová, KATA, 3. místo

3.NÁRODNÍ POHÁR ČATK, Bystřice pod Hostýnem

  • Sofie Lenertová, KATA, 1. místo
  • Viktor Škařupa, 1. místo
  • Klára Škařupová, KATA, 1. místo
  • Michal Hecht, KATA, 2. místo
  • Škařupa, Lenertová, Jelénková, KATA TEAM, 2. místo
  • Diana F., Diana A., Kozelka, KATA TEAM, 2. místo
  • Natálie Doubravová, KATA, 3. místo
  • Federico Diana, KATA, 3. místo
  • Karolína Jelénková, KATA, 3. místo

MISTROVSTVÍ ČR ČATK, Zlín

  • Federico Diana, KATA, 1. místo (mistr české republiky 2016)
  • Viktor Škařupa, KATA, 1. místo (mistr české republiky 2016)
  • Sofie Lenertová, KATA, 1. místo (mistryně české republiky 2016)
  • Klára Škařupová, KATA, 1. místo (mistr české republiky 2016)
  • Jakub Novák, KATA, 1. místo (mistr české republiky 2016)
  • Adriana Ocvirková, KATA, 1. místo (mistryně české republiky 2016)
  • Škařupa, Jelénková, Lenertová, KATA-TEAM, 1. místo (mistři české republiky 2016)
  • Karolína Jelénková, KATA, 2. místo (vicemistryně české republiky 2016)
  • Alessandro Diana, KATA, 2. místo (vicemistr české republiky 2016)
  • Nicol Homolová, KATA, 2. místo (vicemistryně české republiky 2016)
  • Diana F.,Diana A., Čisarik, KATA-TEAM, 2. místo (vicemistři české republiky 2016)
  • Michal Kittl, KATA, 3. místo
  • Michael Hecht, KATA, 3. místo
  • Adéla Leznová, KATA, 3. místo
  • Natálie Doubravová, KATA, 3. místo
  • Klára Škařupová, SANBON KUMITE, 3. místo
  • Škařupová,Chovancová,Leznová, KATA-TEAM, 3. místo

MISTROVSTVÍ SVĚTA WTKF, Polsko, Krakóv

  • Sofie Lenertová, KATA, 1. místo (mistryně světa 2016)
  • Karolína Jelénková, KATA, 2. místo (vicemistryně světa 2016)
  • Federico Diana, KATA, 3. místo
  • Nicol Homolová, KATA, 3. místo
  • Škařupa, Jelénková, Lenertová, KATA-TEAM, 3. místo (ze 37 KATA-TEAMŮ)

1.NÁRODNÍ POHÁR ČATK, Ostrava

  • Viktor Škařupa, KATA, 1. místo

2.NÁRODNÍ POHÁR ČATK, Humpolec

  • Viktor Škařupa, KATA, 2. Místo
  • Klára Škařupová, KATA, 1. Místo
  • Karolína Jelénková, KATA, 3. místo

WRATISLAVIA CUP PZKT, Polsko

  • Klára Škařupová, KATA, 2. Místo

MEZINÁRODNÍ VALACHIA CUP, Vsetín

  • Klára Škařupová, KATA, 2. místo

MISTROVSTVÍ ČR ČATK, Praha

  • Viktor Škařupa, KATA, 1. Místo (mistr české republiky 2015)
  • Sofie Lenertová, KATA, 1. Místo (mistryně české republiky 2015)
  • Karolína Jelénková, KATA, 3. Místo
  • Viktor Škařupa, Jakub Vysoudil, Vojtěch Sklenář, KATA TEAM, 3. Místo
  • K. Škařupová, K. Jelénková, S. Lenertová, KATA TEAM, 2. Místo (vicemistři české republiky 2015)
  • Chovancová, Ocvirková, Doubravová, KATA TEAM, 3. Místo
  • Viktor Škařupa, Klára Škařupová, EN-BU, 3. místo

PŘÁTELSKÝ POHÁR, Bystřice pod Hostýnem

  • Jakub Novák, KATA, 3. místo
  • Natálie Svozilová, KATA, 3. místo
  • Karolína Jelénková, KATA, 1. místo
  • Viktor Škařupa, KATA, 1. místo
  • Viktor Škařupa, KUMITE, 3. místo

TOLMIN CUP ITKF, Slovinsko

  • Viktor Škařupa, KATA, 2. místo (27 závodníků, 5 stylů karate)
  • Klára Škařupová, KATA, 2. Místo

MISTROVSTVÍ EVROPY WTKF, Anglie

  • Viktor Škařupa, KATA, 4. místo

2.NÁRODNÍ POHÁR ČATK, Praha

  • Viktor Škařupa, KATA, 1. místo
  • Viktor Škařupa, Klára Škařupová, EN-BU, 3. místo
  • Klára Škařupová, KATA, 3. místo

MEZINÁRODNÍ VALACHIA CUP, Vsetín

  • Viktor Škařupa, KATA, 3. Místo
  • Klára Škařupová, KATA, 3. místo
  • Viktor Škařupa, KATA, 3. místo
  • Viktor Škařupa – NP Zlín ČATK, KATA, 1. místo
  • Viktor Škařupa, Klára Škařupová  – NP Zlín ČATK, EN-BU, 2. místo
  • Klára Škařupová – Mezinárodní Valašský pohár Vsetín, KATA, 3. místo