POZOR! Státní svátky, jarní, letní, podzimní, pololetní a zimní prázdniny se NETRÉNUJE! Vyhrazujeme si právo na změnu rozvrhu i skupin. Zrušení tréninku je bez náhrady! ROZPIS na školní rok 2020/2021 JE PLATNÝ OD 7. 9. 2020

PONDĚLÍ
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. A, děti8-7 KYU
    (dolní dojo)
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. B, děti začátečníci
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. C, mládež, dospělí 6-3 KYU
    (dolní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. D, děti 6-3 KYU
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. E, mládež 3 KYU - 1 DAN
    (dolní dojo)
  • 19:30 - 20:00
    INDIVIDUÁL sk. E
    (dolní dojo)
ÚTERÝ
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. A, děti8-7 KYU
    (dolní dojo)
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. B, děti začátečníci
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. C, mládež, dospělí 6-3 KYU
    (dolní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. D, děti 6-3 KYU
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. E, mládež 3 KYU - 1 DAN
    (dolní dojo)
  • 19:30 - 20:00
    INDIVIDUÁL sk. E
    (dolní dojo)
STŘEDA
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. A, děti8-7 KYU
    (dolní dojo)
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. B, děti začátečníci
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. C, mládež, dospělí 6-3 KYU
    (dolní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. D, děti 6-3 KYU
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. E, mládež 3 KYU - 1 DAN
    (dolní dojo)
  • 19:30 - 20:00
    INDIVIDUÁL sk. E
    (dolní dojo)
ČTVRTEK
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. A, děti8-7 KYU
    (dolní dojo)
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. B, děti začátečníci
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. C, mládež, dospělí 6-3 KYU
    (dolní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. D, děti 6-3 KYU
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. E, mládež 3 KYU - 1 DAN
    (dolní dojo)
  • 19:30 - 20:00
    INDIVIDUÁL sk. E
    (dolní dojo)
PÁTEK
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. A, děti8-7 KYU
    (dolní dojo)
  • 16:30 - 17:30

    17:30 - 18:30
    Sk. B, děti začátečníci
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. C, mládež, dospělí 6-3 KYU
    (dolní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. D, děti 6-3 KYU
    (horní dojo)
  • 18:30 - 19:30
    Sk. E, mládež 3 KYU - 1 DAN
    (dolní dojo)
  • 19:30 - 20:00
    INDIVIDUÁL sk. E
    (dolní dojo)